אודות

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ היא החברה המובילה בישראל בתכנון והקמת חדרים נקיים בסטנדרט הגבוה ביותר ומספקת פתרונות Turnkey כוללים, הנשענים על בסיס מוצק של הנדסה ותכנון, ידע מקצועי רב תחומי ויכולת ביצוע מוכחת. לקוחותינו מציבים את הדרישות הגבוהות ביותר בשוק – וכך גם אנחנו!

הידע, הניסיון והמוניטין

החברה נרכשה ע"י חברת כץ אריה פלב"ם משנת 2013 ונמצאת בבעלותה.

משנה זו מספקת קבוצת החברות  ללקוחותיה מענה ופתרונות כוללים של פרויקטים הנדסיים לתעשייה התהליכית ובדגש על התעשיות הנקיות.

משרדי החברה ממוקמים בפארק התעשיות מת"מ בחיפה ובאזור התעשייה בכרמיאל.

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ הקימה במהלך השנים עשרות פרויקטים הכוללים אלפי מטרים  של חדרים נקיים עבור לקוחות מובילים בארץ ובעולם.

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ היא חברה דינמית וחדשנית אשר מתעדכנת ללא הרף ונמצאת בחזית הטכנולוגיה בכל תחומי פעילותה. ממשרדיה במת"מ, פארק ההייטק של חיפה, החברה מתכננת ומבצעת פרויקטים בישראל ובחו"ל, אשר מצטיינים בעמידה בלוחות זמנים, בתקציב ובדרישות הגבוהות ביותר בענף.

Turnkey Project בתפיסה כוללת

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ מספקת פתרונות כוללים, אשר נשענים על מחלקת הנדסה והתמחות רבת שנים בעולם החדרים הנקיים על כל היבטיו.

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ מנהלת את הפרויקט באחריות כוללת, החל משלב האיפיון והתכנון, דרך כל שלבי ההקמה, ועד לתיקוף ולהסמכה. בנוסף החברה מספקת שירותי תחזוקה ומשווקת ציוד ,מסננים ומנדפים לחדרים הנקיים ולמעבדות.

מענה הולם לכל ענפי התעשייה

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ משרתת מגוון רחב של תעשיות: פרמצבטיקה, ביוטכנולוגיה, ציוד רפואי, בתי חולים ומעבדות, אלקטרוניקה,אופטיקה, תעשיות ביטחוניות, מוסדות מחקר, אוניברסיטאות ,מזון ועוד.

החברה מחזיקה בהסמכות של הגופים המובילים בענף, ביניהם FDA, EMEA, GMP, GLP, FACT, NETCORD, JACIE ומשרד הבריאות.

א.ד. הנדסת חדרים נקיים בע"מ מטמיעה ומשווקת ציוד ומוצרים ייעודיים של מיטב היצרנים בעולם וקשורה עם חלקם בהסכמים בלעדיים ובשותפויות אסטרטגיות.